• خدمات مرکز بوتاکس ایران

خدمات ما

خدمات مرکز بوتاکس ایران

 

خدمات تزریق بوتاکس روی پیشانی

تزریق انواع بوتاکس داخلی و خارجی برای برطرف کردن خطوط روی پیشانی در گروه های مختلف سنی. مقدار دوز مصرفی برای بوتاکس پیشانی بسته به محل و عمق خطوط متفاوت است. معمولا خطوط که روی پیشانی ایجاد میشوند افقی هستند اما در افرادی که مدت زمان زیادی را اخم میکنند ممکن است به صورت عمودی ایجاد شود. قبل از انجام خدمات بوتاکس رو پیشانی حتما در مورد دوز و تعداد تکرارهای تزریق مشورت کنید.

خدمات تزریق بوتاکس روی پیشانی

خدمات تزریق بوتاکس بین دو ابرو

کلیه خدمات تزریق بوتاکس پس از مشاوره و تحلیل علت بوجود آمدن خط اخم بین دو ابرو. خطوط اخم خطوطی هستند که روی پل بینی و پایین پیشانی ایجاد می شوند. آنها به دلیل اخم های مکرر یا چشم دوختن در طول زمان ایجاد می شوند و می توانند در هر سنی نمایان شوند اما معمولاً از اواسط دهه بیست به بعد پدیدار میشوند. به طور معمول با افزایش سن، چین و چروک های عمیقی در پوست بین ابروها و بالای بینی ایجاد می شود که با تزریق بوتاکس بین دو ابرو قابل درمان هستند.

خدمات تزریق بوتاکس بین دو ابرو

بررسی وضعیت و عمق چروکهای روی گردن

بررسی وضعیت و عمق چروکهای روی گردن و تزریق بوتاکس روی خطوط ایجاد شده روی گردن. علاوه بر پیری طبیعی، چروکهای روی گردن به دلیل نگه داشتن سر در یک موقعیت طولانی مدت هنگام کار با رایانه یا هنگام خواب ایجاد می شود. این عمق چروکهای روی گردن معمولاً به صورت افقی در سراسر گردن ظاهر می شوند، اما می توانند عمودی نیز باشند. با مصرف مقدار زیادی آب و عدم استعمال دخانیات و مصرف الکل دیرتر شاهد چروک های روی گردن خواهید بود.

بررسی وضعیت و عمق چروکهای روی گردن

خدمات تخصصی بوتاکس اطراف بینی و چانه

خدمات تخصصی بوتاکس به منظور زیبائی صورت برای ترمیم خطوط ریز در اطراف بینی و چانه. به منظور جلوگیری از ایجاد خطوط اطراف بینی و چانه یک روال منظم مراقبت از پوست را دنبال کنید و از محصولات مراقبت از پوست استفاده کنید که غنی از مواد فعال تقویت کننده کلاژن مانند ویتامین C و ویتامین A هستند. از یک رژیم غذایی خوب، سرشار از میوه و سبزیجات پیروی کنید زیرا حاوی مواد مغذی هستند که برای کشسانی پوست مفید هستند. به اندازه کافی ورزش منظم داشته باشید و سیگار نکشید چرا که این یکی از دلایل اصلی چین و چروک دور لب است. در صورت عدم رضایت نکات بالا و نمایان شدن چروک های از خدمات تخصصی بوتاکس اطراف بینی و چانه بهره ببرید.

خدمات تخصصی بوتاکس اطراف بینی و چانه

جوان سازی پوست و برطرف کردن چروک های پنجه کلاغی

جوان سازی پوست و برطرف کردن چروک های پنجه کلاغی اطراف چشم با معاینه توسط پزشک. بوتاکس یک مایع تزریقی است که از باکتری مسئول بوتولیسم کشنده، ساخته شده است. با این حال، وقتی بوتاکس در دوزهای کوچک برای یک درمان زیبایی تزریق می شود، کاملا بی خطر است. این کار با مسدود کردن سیگنال‌های عصبی از مغز به عضلات صورت، انقباضات را محدود می‌کند. برای موارد پای کلاغی، بوتاکس در عضله اطراف چشم تزریق می شود تا آنها را آرام و صاف کند. بوتاکس دور چشم جوان سازی پوست و برطرف کردن چروک های پنجه کلاغی میشود.

جوان سازی پوست و برطرف کردن چروک های پنجه کلاغی

تزریق تخصصی بوتاکس در اطراف لب ها

تزریق تخصصی بوتاکس با سرسوزنهای خاص برای خطوطی که در اثر کشیدن سیگار در اطراف لب ها ایجاد می شوند. اگر توجه کرده باشید خطوط اطراف لب در افراد سیگاری بیشتر و عمیق مشهود میشود که به دلیل حرارت نزدیک ناشی از دود سیگار است. واحدهای تزریق بوتاکس لب به عمق خطوط بستگی دارد بنابراین برای اطلاع از مقدار دوز مصرفی شما حتما به حضوری با پزشک ملاقات کنید و یا اینکه عکس واضحی ارسال کنید.

تزریق تخصصی بوتاکس در اطراف لب ها

خدمات معاینه و علت یابی لبخند لثه ای

خدمات معاینه و علت یابی برای افرادی که در هنگام خندیدن، لثه بیش از حد مشخص می شود. لبخند لثه ای از مواردی است که بسیاری از افراد را به تزریق بوتاکس روانه میکند. برخی افراد از این که حجم زیادی از لثه هایشان به هنگام خندیدن نمایان میشود رضایت ندارند به این ترتیب با تزریق بوتاکس از حرکت بیش از حد لب بالا به سمت روی لثه ها جلوگیری میشود.

خدمات معاینه و علت یابی لبخند لثه ای

بوتاکس و ریلکسیشن

بوتاکس و ریلکسیشن با تزریق بوتاکس برای ریلکس کردن کاربرد دارد به صورت تخصصی و توسط متخصص زیبائی. برخی افراد به دلیل تنش و فشارهای عصبی دچار گرفتی عضله میشوند. به عنوان مثالی دیگر ممکن است در اطراف خود افرادی را دیده باشید که هنگام خواب دندان قروچه میکنند. تزریق بوتاکس باعث کاهش میزان  فرسایش دندان ها بهم میشود که از خرابی و ترک خوردن دندان ها نیز جلوگیری میکند. البته فراموش نکنید که برای این مشکل تزریق بوتاکس درمانی دائمی نیست و اگر مقدار دندان قروچه افزایش یافت به دنبال درمان ریشه ای باشید.