لوگوی بوتاکس سنتر
بوتاکس نورونوکس

بوتاکس نورونوکس

در دنیای امروز یک نگرانی شایع در بین انسان ها وجود دارد و آن پیری و ایجاد چین و چروک بر روی پوست است. هیچ انسانی نمی‌خواهد زیبایی چهره و پوستش را از دست بدهد به همین دلیل برای شادابی چهره ممکن است به عمل هایی روی آورد که برخی از آن ها مضر و برخی دیگر کارساز هستند. چین و چروک های صورت ممکن است با جراحی های زیبایی، عمل های زیبایی یا محصولات پوستی کاهش یافته و برای مدت زمان معینی از بین بروند. یکی از عمل های زیبایی که می تواند چین و چروک ها را بهبود بخشد، تزریق بوتاکس بر روی پوست است. با انجام بوتاکس می‌توان برای مدت زمان نسبتا طولانی ایجاد چین و چروک بر روی پوست را متوقف کرد و چین و چروک های قبلی را از بین برد. اگر به طور دقیق بدانیم بوتاکس چیست با کارایی های آن بیشتر آشنا میشویم.

 

بوتاکس نورونوکس چیست؟

بوتاکس سمی با نام بوتولونیوم است که می تواند عضله و عصب را فلج کند و برای مدت زمانی از کار بیندازد که همین امر موجب می شود چین چروک ها بهبود یافته و نیز عضله ها برای ایجاد چین و چروک از کار افتاده شوند. بوتاکس ها 3 الی 6 ماه دوام می آوردند و نیز پس از آن نیاز به تجدید دارند. تزريق بوتاکس یک عمل بی خطر و ایمن است و نیاز به بیهوشی ندارد، این عمل سرپایی و در مدت زمان کوتاهی انجام می شود و همچین نتیجه کار بلافاصله پس از عمل قابل رؤیت است.

بوتاکس ها انواع مختلفی دارند و بوتاکس نورونوکس نمونه ای از آن ها است، این بوتاکس ساخت کره جنوبی و در شرکت مدی توکس تولید می شود که در سال 2006 مجوز ‌‌FDA کره را کسب کرده است و در سال 1390 به ایران وارد شده و مجوز وزارت بهداشت و درمان را کسب کرده است.

نورونوکس شامل سم بوتولونیوم کلستریدیوم نوع A است که کیفیت بسیار مطلوبی دارد. این محصول علاوه بر از بین بردن چین و چروک ها می تواند افتادگی پلک، تعریق های بدن و… را نیز بهبود بخشد. از کارایی های بسیار خوب این بوتاکس، بهبود بخشیدن به سر دردهای میگرنی، انقباض های عضلانی ناخواسته،  بلفارواسپاسم، دندان قروچه، استرابیسم و دیستونی گردن است. این بوتاکس به صورت آمپول تزریقی تولید می شود و در کلینیک های معتبر استفاده فراوان دارد. کیفیت این بوتاکس بسیار خوب و قابل قبول است و نمونه آن را می توان بر روی پوست جوان و شفاف افراد کره ای مشاهده کرد.

بوتاکس نورونوکس چیست؟

بوتاکس نورونوکس چه میکند؟

با تزریق بوتاکس نورونوکس، جوانی و شادابی به پوست باز می‌گردد و شاداب شدن پوست به صراحت قابل دید خواهد بود. طراوت و جوانی پوست یکی از مهمترین خواسته های انسان امروز است و محققان در تلاش اند با استفاده از روش های نوین و بی خطر، جوانی را به انسان ها بازگردانند. بوتاکس نورونوکس که از کیفیت درمانی بالایی برخوردار است، سالانه به کشور های زیادی از جمله ایران ارسال می شود و درکیلینک های معتبرتزریق می شود. در واقعا استفاده از این بوتاکس، پوست را به سطح بالایی از جوانی نزدیک می کند و احساس سر زنده بودن را مخصوصا در بانوان تشدید خواهد کرد.

 

شرکت مدی توکس سازنده بوتاکس نورونوکس

شرکت مدی توکس یک شرکت بین المللی ، بزرگ و معتبر کره ای است که از سال 2000 اقدام به تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین محصولات درمانی کرده است. شرکت مدی توکس از بهترین کارخانه های تولید کننده بوتاکس می باشد. در سال 2006 با تاییدیه سازمان غذا و دارو بوتاکس نورونوکس را تولید کرد. این شرکت بسیار معتبر و کار آمد است و جزو بهترین شرکت های کره ای محسوب می شود. این شرکت با بهترین متریال روز دنیا بوتاکس نورونوکس را تولید کرده و این بوتاکس در زمره بهترین بوتاکس های بازار قرار دارد. شرکت مدی توکس کره که در سال های اخیر موفق به ساخت یکی از بهترین بوتاکس ها بوده است، در سراسر دنیا شناخته شده است و بوتاکس تولید شده توسط این شرکت، در کشور های زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت مدی توکس برند بوتاکس نورونوکس را تولید کرده و با فناوری های نوین به بهترین شکل ممکن دارویی برای بازگرداندن جوانی به همه افراد ساخته است. این شرکت بزرگ و معتبر در سال های اخیر تولیدات خود را به کشور های بیشتری ارسال می‌کند و در بازار جهانی فعالیت چشمگیری دارد. برای خرید و تزریق بوتاکس نورونوکس از شرکت مدی توکس باید از مراکز معتبر بهداشتی و درمانی یا کلینیک های تخصصی تزریق بوتاکس درخواست داشته باشید و اینکه این بوتاکس را توسط یک پزشک ماهر انجام دهید.

مزیت های بوتاکس نورونوکس

اگر محصول درمانی که استفاده می کنیم دارای مزیت های خوب  باشد می تواند اثر بخشی بالایی نیز داشته باشد. بوتاکس نورونوکس دارای مزیت های زیادی در حیطه درمان چین و چروک ها و افتادگی های پوست است. این بوتاکس به دلیل کیفیت بالایی که دارد می تواند اثر بخشی تزریق را به خوبی حفظ کرده و به عنوان یکی از بوتاکس های خوب در بازار شناخته شود. در ادامه به معرفی مزایای بوتاکس می پردازیم.

چندی از ویژگی های نورونوکس عبارتند از:

 • کیفیت بالا
 • درمان چین و چروک
 • درمان افتادگی
 • درمان سردرد های میگرنی
 • درمان دیستونی گردن
 • درمان انقباض های عضلانی ناخواسته
 • ماندگاری نسبتا بالا اثرات بوتاکس پس از تزریق
 • رفع خطوط پوستی
 • صاف و یکدست شدن پوست
 • زاویه دار کردن صورت
 • بی خطر و ایمن و بهداشتی
 • قیمت مناسب

 

بوتاکس نورونوکس در ایران

همانطور که در موارد بالا اشاره شد، بوتاکس نورونوکس در سال 1390 به ایران وارد شد و توسط وزارت بهداشت و درمان تایید شد. این بوتاکس که در یک شرکت کره ای تولید می شود، به ایران ارسال شده و در کلينيک های معتبر زیادی قابل تزریق است.

 بوتاکس نورونوکس در ایران

قیمت بوتاکس نورونوکس

قیمت بوتاکس نورونوکس در واحد های عددی متفاوتی تولید می شود و نسبت به این واحد ها، قیمت های متفاوتی دارد اما به طور کلی قیمت نسبتا خوب و مناسبی داشته و عوام می توانند برای استفاده از این بوتاکس اقدام کنند. قیمت این محصول به دلیل اینکه وارداتی است وابسته به نوسان های بازار خارجی بوده و قیمت گذاری توسط شرکت مادر انجام می شود از همین رو ممکن است قیمت ها در مدت زمان کوتاهی تغییرات نسبی داشته باشند.

 

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم بوتاکس نورونوکس را به اجمال معرفی کرده و مزایای آن را بیان کنیم. این بوتاکس که جزو شناخته شده ترین بوتاکس های بازار به شمار می رود بسیار کیفیت بالایی داشته و می تواند جوانی و شادابی را به پوست بازگرداند. توصیه می شود برای تزریق بوتاکس نورونوکس، این محصول را از مکان های معتبر تهیه کرده و در کلینیک های معتبر تزریق کنید زیرا اگر تزریق توسط افراد ماهر انجام نشود ممکن است عوارض جبران ناپذیر داشته باشد. بوتاکس کردن راهی برای رسیدن به شادابی و جوانی است و می تواند چهره ای زیبا و شاداب به شما هدیه کند.